Logowanie Office365
Każdy
z Was ma założone konto w usłudze Office 365 w domenie szkolnej
(sp21kat.edu.pl).
1. Zaloguj się na swoje konto w Office365.
a) wejdź na stronę office.com
b) kliknij przycisk Zaloguj się
1. Zaloguj się na swoje konto w Office365.
a) wejdź na stronę office.com
b) kliknij przycisk Zaloguj się
c)
w okienku, które się pojawi, wpisz swoją nazwę użytkownika:
u........@sp21kat.edu.pl i kliknij przycisk Dalej
d) w kolejnym okienku wpisz hasło i kliknij Zaloguj
e)
teraz jeszcze tylko musisz zdecydować, czy chcesz być cały czas
zalogowany na tym komputerze na swoje konto
Komentarze
Prześlij komentarz